abd çok az füze attı içimizi serinletmedi
15.04.2018 22:40
ihh insani yardım vakfı genel başkanı bülent yıldırım'ın 14 nisan 2018 abd suriye operasyonu yorumu. içinde "insani" kelimesi geçen bir vakfın başındaki söylüyor.
tr.sputniknews.com
"Doğu Akdeniz'deki doğalgazın çıkarılmasında hepsi pay sahibi olmak istiyor. Ayrıca Golan Tepeleri'nde Suudi Arabistan'daki petrole eş, rezervler bulundu. Doğal olarak bu bir savaş sebebi. Bugün atılan füzeler içimizi serinletmedi. Çok az vuruş yapıldı ve o tesislerin yok edilmediğini, tesislere bir zarar verilmediğini düşünüyoruz. Danışıklı dövüş gibi bir atış yapıldığını düşünüyoruz. Önümüzdeki günlerde yine kimyasal silahın kullanılma tehlikesi ve riskinin olduğu biliyoruz. Şuana kadar kimyasal silah 28 kere kullanıldı. Buna yönelik de dünya sessiz."
16.04.2018 01:25
bölge istikrarsız, masada her ülkenin sırtlan iştahı ile kurguladığı oyunlar var.. üstüne üstlük, dindar olsun ya da olmasın kültürel bile olsa bir değer ifade eden günlerde saldırarak bu topraklarda yaşayan herkese küfredercesine saldırmaktan geri adım atmayan bir şer odağı.. esad zalim, acımasız bir tiran, eyvallah.. fakat sadece onu yok etmek için yapılmış bir operasyondan bahsetmiyoruz.. bölgedeki dengeleri alt üst eden bir plandan bahsediyoruz. buna rağmen elin siki ile gerdeğe girme cabasındaki ahmaklar, halen daha sızlanıyor.. allah sizi ıslah eylesin, ne diyim..
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"sinema... sinema"