balona röveşata çeken adam
13.11.2017 02:29
"başka ülkede yaşayamam" dedirten cinsten, tebessüm ettiren kahraman. yükselttikten sonra sabırla bekleyişi efsane. her ne kadar timing hatası olsa da en sondaki omuz kontrolle noktayı koyuyor.
www.59saniye.com
13.11.2017 14:40
Uzun... çok uzun bir aradan sonra sözlükte entry girmeme sebep olan adamdır. çok defa izledim, gülerken de hüzünlendim biraz. videodan sonra bir açıklama yayımladı. o veya değil. duyguyu çok güzel anlattı. benim düşündüklerimi, hissettiklerimi çok iyi anlattı. izlerken, o birkaç saniyeliğine de olsa çocukluğuna geri dönebildi diye kıskandım hatta. o açıklamadan bir bölüm koyayım şuraya;

"O gün de işten yorgun bir vaziyette çıkmıştım. birden önüme doğru yuvarlanan o balonu gördüm ve resmen zaman durdu. O anda sadece sokakta röveşata çeken adam değildim; caddede asfalt zemine aldırmadan sokak lambası direği ve taşla yapılmış kaleyi hedefleyen çocuktum, Juventus'a galibiyeti getiren golü atmak için sıçrayan Del Piero'ydum. Tüm bunların aynı anda hepsiydim. Balonu ayağımla kontrol edip dizimle yukarı sektirdiğimde artık 'özgür'düm.

30 yıllık ömrümde öğrendiğim tek bir şey varsa mutluluğun sen onu elde ettiğinde kaybolan bir şey olduğudur. O yüzden balonu ıskalamak asla moralimi bozmadı, aksine bana özgürlüğümü verdi. Videoyu izleyen herkesin gözünden kaçan bir şey var: Ben ayağa kalkarken gülümsüyordum. arkamdaki kızın kaçışması, ayakkabımın mağazanın camekanına fırlaması umurumda değildi. "
13.11.2017 20:49
bugün düşen haberlere göre aslında kayıp olan kişiymiş.
www.cnnturk.com
15.11.2017 01:13
hayatıyla ilgili detaylar çıkmış;
www.diken.com.tr
15.11.2017 12:13
müge anlı tarafından bulunarak ailesi ile bir araya getirilmiş. zihinsel sorunları varmış...
www.hurriyet.com.tr
entry girmek için giriş yapınız.
sol tarafta yer alan gündem sekmesinde son 24 saat içerisinde en fazla yazılan başlıklar yer alır.

kitap oku

"falconer hapishanesi"