canan kaftancıoğlu
15.01.2018 01:52
1972, ordu doğumlu adli tıpçı, siyasetçi. cumartesi günkü seçimlerde chp istanbul il başkanı seçildi.
www.diken.com.tr

ancak geçmiş tweet'lerinden dolayı hakkında karalama kampanyaları başlatıldı. ardından bu "baskılar" sonucunda hakkında daha ilk günden soruşturma açıldı.
www.diken.com.tr
www.diken.com.tr
“Bir doktor ve bir anneyim. Bütün yaşamımı insan hakları mücadelesine adamış biri olarak daima terörü ve terör örgütlerini lanetledim! Tüm amacım ve çalışmalarım Türkiye Cumhuriyeti devletini yüceltmek olup saraya dair eleştirilerim de bu sorumlulukladır.” #canankaftancıoğlu
15.01.2018 05:50
gecmiste ermeni soykirimini kutlamisligi olan chp istanbul eski il baskani. hic kusura bakmasin ama siyaset ayri annelik ap ayri bir olay bu ulkede her insan bir anadan dogar ve her anne ayni mertebede mukaddestir. mustafa kemal'in partisinin il baskani olup da gecmisinde "ermeni'lere soykirim yaptik ühü" diye sözümona humanist gozyaslari dokerek hic kimseyi aldatamazsiniz hanim efendi. kusura bakmayin. siyasetinizi size yarasacak yeni mecralara tasiyin.
16.01.2018 01:52
murat sevinç hoca, kendisi hakkında kısa ama hoş bir yazı yazmış. buyurun;
www.diken.com.tr
17.01.2018 03:50
chppkk birliğini çok iyi kanıtlayan karı. hain. suç bunun değil ama buna oy verenlerle birlikte tıtukşanmalo gerek.
17.01.2018 15:26
hakkında karalama kampanyası vs. değil, haklılık payı çok yüksek olan eleştiriler mevcuttur.. kusura bakmasınlar fakat oy değil ama babayı vereceğim bu seçimde kendilerine..
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları daimi öneri kutusu başlığına, formatla ilgili dilek ve şikayetlerinizi yazabilirisiniz.

kitap oku

"falconer hapishanesi"