çiftlik bank
... tümü ...
13.03.2018 00:19
sanırım bu kez gerçekten "patlamış" olan organizasyon.
Çiftlik Bank’ın genel müdürü Niyazi Karakoç’un bayilerle bir toplantı yaparak “Ben de kandırıldım. Mehmet Aydın’a (CEO) ulaşamıyorum. Başınızın çaresine bakın” dediği öğrenildi.
www.diken.com.tr

mağdurlardan bazıları ise bursa'daki çiftliği basmış;
www.diken.com.tr #çiftlikbank
13.03.2018 01:26
Mehmet aydın isimli ibibik ne tuhaf bir tombikti öyle..

böyle naylon gibi, çakmağı çaksan tutuşacak formda bir canlıydı.. ceplerini ter temiz ettiği mudilerinin önemli görevlerde yer alan eğitimli kişiler olması ise ayrı bir garipliğimiz..

bu yılda en önemli ihracımız kerizliğimiz oldu..
13.03.2018 19:42
Sosyolojik gözlem yapmak amacı ile çiftlik bank mağdurlarının telegram gruplarına katıldım, whatsapp sohbetlerini takip ettim, mağdur olmuş gibi yazdım..

Gözlemlerim:
Bir sürü çomar ana avrat küfrediyor..
Dişi çomarlar yhaaa kifir itmiyin n'olur.. diye ikazda bulunsalar da orospu çocuğu gibi küfürler her iki cins içinde normal karşılanıyor..
öz evladına 50 kuruş verirken, ya da mutfak masrafları için eşine 50 lira vermemek için 40 takla atan adamların, 30 ila 800 bin lira arasında kaybı olduğu bir gerçek.. fakat bu kadar parayı bu kafa ile nasıl toparladıkları bilinmiyor.. gerçek olan; para antik dönemlerden bugüne zekaya akma özelliğine sahiptir.. para aptalı sevmez! işte bu nedenle aptal değiller, sadece çok güçlü bir inanç ağı tesis edilmiş, aileyiz! kavramı ile bu bağ güçlendirilmiş..

Grupta en çok telaffuz edilen cümleler.. devlet sahip çıkmadı, kredi çektim,savcılık, ihtarname, avukat, bakanlar, intihar, parayı kaptırdığımı bilmiyorlar, iki gündür uyumadım, 375 paket sigara içtim, dünden beri iki zeytinle duruyorum, eşimle boşanma aşamasına geldim, cinayet, böylelerini öldüreceksin, ders olsun.. yine bol bol bela ve küfür..

yeni haber arayışı.. Bir diğer husus; arkadaşlar yeni bilgi! dediğiniz an binlerce kişi yazmaya başlıyor..

rapor detayı: kabaran bir deniz gibiler.. umarım öfkeleri daha da büyük sorunlara yol açmaz..

Allah kurtarsın..
13.03.2018 22:51
telegram notu: mehmet aydın senin ben olmayan ciğerinin zarını sikim..

Çıldırıyorum..

Mağdur gruplarına girdim, bir sürü yeni küfür öğrendim.. yakında bildiklerimi de unutacağım sanırım.. çıkayım en iyisi..
... tümü ...
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"falconer hapishanesi"