dolar
... tümü ...
13.06.2018 02:02
şu konuya kafam yatmıyor.. iktidar partisinin yandaş kanallarında sürekli gerçek değeri üzerinden rakam telaffuz ediliyor.. hatta gerçek değeri 2.80 üstü yalan dolan diyen bile var.. madem yalan dolan, gel bakalım yarın bir devlet bankasına gidelim, 2.80 bandından bana dolar al.. bugün bir miktar bankadan borç ödemesi için döviz aldım, 2.80 üzeri yalan falan dedim, sıradaki dedi gişe görevlisi..

ağzınız ayrı, arkanız ayrı konuşuyor trollyebüsler..
13.06.2018 03:43
merkez bankasının üst üste iki kere gerçekleştirdiği faiz artışı sonrasında bile 2.5 milyar dolarlık alım gerçekleşmiş.. ak troller bunu vatana ihanet olarak lanse etseler bile, şahsen ben öyle olduğunu düşünmüyorum.. büyük yatırımcı, borsadaki düşüşü ve faizi fırsat olarak görse de, küçük yatırımcı, en basitinden üniversite öğrencileri bile yüz usd alarak kara günler için cüzdanının bir köşesine sıkıştırdı bile.. öte taraftan emekliye her ne kadar 1000 tl dense de altında olan ödemelerin büyük kısmı da kışın yakıt vs parası olması amacı ile dövize aktarıldı.. ki bunda da vatana ihanet aranması abestir..

vatana asıl ihanet edenler, yıllardır bu ülkeden para kazanıp, zor zamanlarında bırakıp kaçan milyonerlerdir.. forbes milyarderler listesine girmesine rağmen, siyasi bağlantılarını kullanıp, borç yapılandırması isteyenlerdir.. ayıptır, ayıp ulan..
... tümü ...
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları daimi öneri kutusu başlığına, formatla ilgili dilek ve şikayetlerinizi yazabilirisiniz.

kitap oku

"sinema... sinema"