evlilik programları
06.01.2013 00:47
böyle nasıl desem antalya olunca uyanılan şehir fresh oluyor tabi..
amma velakin kuş cıvıltısı birkaç sabahtır eksik çünkü mendeburlar panjurlarımızı delip yuva yapıyorlar diye alçı sıva ile kapatmış birader..göç etmiş olmaları ise kuvvetle muhtemel..
kahvaltılar edildi, üzerine türk kahvesi içilip ahmet dayım yad edildi 1952‘den beri sürdürülebilir başarısı takdir filan edildi..sofranın toplanması için muhtar beklendi , gelmedi. ve ev ahalisi gene o hazin, gene o iğrenç, gene o münafık espiriyi yaptı ve kanepeye götüyle delik açmak için oturdu..biz yedik allah arttırsın , sofrayı kuran kaldırsın. tabi fırlattım çatalı" ben sana böyle nuktedan espiriler yapma demiyor muyum ulan" dedim..

her ne ise ,olay bu değil tabi..
hadise kuantum‘dan girip aura‘dan çıkan bir kişisel gelişim uzmanını dinlemekle başladı. gerçi geliştirecek bir yanım yok ,benimki amme hizmeti. program böyle , çatal kaşık bıcak , tabak sesleri eşliğinde, kulağım bu dip boyası gelmiş rus asıllı kadınla seyir ederken, benim gene şartellerim attı bi nevrim değişti, gözüm döndü
beni bilen bilir ruslara takıntılıyım antalya ya geleli beri..
elime düşseler cellatları olur bedava seri katillik yapar nam yürütürüm o derece yani..
neyse bu rus‘u bıraktım bir tarafa yanındaki yüzü yere düşmüş , dişleri tavşan nesline ibret olsun diye yaratılmış diyetisyen kadına odaklandım lehçe dersin rus..mesaj veriyor kış geliyor diye. sabah domates ye , olmadı 3 tane salatalık bile yiyebilirsiniz, o da olmadı bir sera ya girin dayayın marula ağzınızı akşama kadar geviş getirin , zayıflamanın bin türlü yolu var demeye getiriyor şıllık..
bende kafadan aşşaııı bir kaynar su dökülme hissi aralıksız hasbinallah çekiyorum ha bire. ulan kapıyı açalı daha 3 gün oldu ne çabuk gelip yerleştiniz bu ülkeye de şimdi çıkmış birde ekranlarda konuk niteliğinde ahkam kesiyorsunuz..
anam avradım olsun ki temel reis haklıymış. seneee geçen sene, şili‘li bir adam, bir gün karadenizde gezerken kahvenin birine girmiş. bakmış içeride herkes üzüntülü, dertli. kenarda tek başına ağlayan temel‘e yaklaşmış ve sormuş;
ne oldu, sizi de mi tsunami vurdu?
temel zar zor başını kaldırmış, adama dönüp ;ha buraya vuran tsunami değildur, çok perişanuz, bizi rusun ami vurdi uşağum" demiş.
eveett ,bu işte tam olarak. resmen rus amı vurdu bizi..
sonra bu iki rus karıya odaklanıp projeler üretiyorum..dedim esad haftaya izin al bas istanbul a git. bu karıların program yaptığı kanal d sütüdyolarını bul , konukların adreslerini "ben rusları koruma ve yaşatma derneğinden geliyorum" ayağına getir al. git bu iki şıllığı bul ve onlara rus mafyasını aratacak komplolar düzenle, öyle ki deniz baykal ın bile ağzı açık kalsın o derece yani..

a yani ilk planım şöyle;şimdi bu iki rus dilberini bir fabrikaya kapatıp ailelerini azeri mafyasıyım ben diye arayıp"aybalalarınız elimizde, özünüz yetti yüz bin avroyu avrupa birligi girişindeki heykelin altına getirmeyi? aybalanı telef olmuş bilesiz"de kapat amk. .onlar tercüme edene kadar bu iki rus‘u hortumla ıslat döv, hortumla ıslat döv ve bu sirkülasyon böyle aksamadan devam etsin..
projemde beni destekleyecek okuyucuları bekliyorum. bir tokatta siz vurun , ne kaybederler..

b yani ikinci planım yok. ha icap ederse eğilip kulaklarına sarı gelin i söylüycem..

kafam çok karışık sözlük çok..
27.03.2017 00:31
son dönemde tartışılan ama iddialara göre düzenleme yapılıp kaldırılmayacak olan programlar. ben de böyle bir şey bekliyordum açıkçası. kalkmaz! yemez.
www.diken.com.tr
27.03.2017 00:49
programı izlemeyen küçük bir kesimin itirazları ile bir yere varılabileceğini düşünmemiştim hiç bir zaman.. maalesef toplumumuz bu programların çılgınlık boyutunda alıcısı ve pespaye program sunucularının kazandığı milyonların tedarikçisi..

kendi aileme yan bakılmasın, fakat ben herkesi düzeyim zihniyetinin tecellisi bu kadar olur zaten..
29.04.2017 20:31
bugün çıkarılan 690 sayılı khk ile kaldırılmış olan programlar;
www.diken.com.tr

“Radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, arkadaş bulma amacıyla kişilerin tanıştırıldığı ve/veya buluşturulduğu türden programlara, takviye edici gıdalar ve benzeri destekleyici ürünler de dâhil olmak üzere herhangi bir ürünün ilgili mevzuatına aykırı olarak sağlık beyanıyla satışına, pazarlanmasına ve/veya reklamına, sohbet, arkadaşlık ve eş bulma hatlarının ve hizmetlerinin tanıtımına yer verilemez. Katma değerli elektronik haberleşme hizmet numaraları, yerel aranır numaralar, benzeri özel içerikli hizmetlere ilişkin numaralar ile özel ücrete tabi diğer sabit ve mobil numaralar kullanılmak suretiyle, izleyici ve dinleyicileri yanıltıcı ve/veya haksız kazanca neden olacak şekilde yarışma, çekiliş, lotarya ve benzeri adlar altında ödül ve ikramiye taahhüt edilemez ve bu yöntemle ürün tanıtımı, satışı ve pazarlaması yapılamaz.” #evlilikprogramları #ohal
29.04.2017 22:36
ilgi ve de merakla yerlerine gelecek programları bekliyorum. sonuç olarak bu medya evlilik programlarının yerine belgesel koyacak değiller. hayırlısı diyelim.
29.04.2017 23:57
tamam özünde iyi niyetli bir çalışma olabilir. programın yapımcısı ve sunucuları dahil herkesin ortak fikirde olduğu bir konu vardı ki son yıllarda ajanlardan ne idüğü belirsiz bir ton adam toplamışlardı. izleyici bunun farkındaydı elbette kimse bunu izleyenler salaktır diyemez. farkındaydı ama bir çeşit hipnoz işte. kaldırılma gerekçesi izlenmemesi olsaydı daha mutlu olurdum elbet fakat iyi olmuştur. bu programın gelir kaynağı alanı boş bıraktırmaz, farklı türevlerini yine görürüz efendim.
02.05.2017 01:20
khk sonrası bir bilinmezlik vardı, kararın bu programları kapsamadığı yönünde. bugün yayınları vardı. rtük başkanı ilhan yerlikaya;
“Hukuk müşavirliğine bir çalışma yaptırıyoruz. Yarın inceleme bittikten sonra kamuoyuna bir açıklama yapacağız. Biz zaten bu programları istemiyoruz, bunu daha önce de açıkça söyledik”
www.hurriyet.com.tr

kurulun chp'li üyesi süleyman demirkan;
“Mevcut evlilik programları yarın yine yayına devam edebilir ama yaptırım gelecek. Zaten geliyordu, şimdi ağırlaştı. Oysa bugüne kadar gerçekten istenseydi bu programlar çoktan toplumu rahatsız etmeyen, makul ölçülerde yayıncılığa evrilebilirdi”
www.diken.com.tr
29.05.2017 01:32
neyse yırttılar. sezon sonuna kadar denetime tabi olmayacaklarmış;
www.diken.com.tr
30.05.2017 03:40
tehlikeyi atlattılar. aslında kaldırılmasını bekleyerek çok büyük saflık yaptık.
23.08.2017 01:27
rtük yetkilisinin açıklamasına göre yeni sezonda olmayacak, formatı değişecekmiş;
www.diken.com.tr
“Yayıncılarımızla görüştüğümüz kadarıyla bu dönem evlilik programları olmayacak. Kendileri de bu tarz programlar yapmak istemediklerini, ekranda da bu tarz görüntülerin çirkin durduğunu belirttiler. Bu dönem farklı bir format olacaktır.”
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"sinema... sinema"