fetö
04.04.2016 02:38
tam adı ile fethullahçı terör örgütü. türkiye üzerinde türlü oyunlarla, hükümeti ve milli iradeyi ayaklar altına almaya çalışma teşebbüsünde bulunan silahlı, beyin yıkayan örgüt. şu an için türkiye'nin önündeki en büyük tehlikedir.
05.04.2016 01:25
(#id: 94254)
peh peh sanırsın masonların gizli tarihi ameka! uydurulmuş bir örgüt...

cemaatçi ya da benzer islami oluşum üyesi değilim, aklımı kiraya vermedim çok şükür.
05.04.2016 01:34
Hükümetle işbirliği içerisinde olmuş örgüt. Yaptıklarının %50'sinde hükümetinde payı vardır. O zaman hükümette yargılanmalıdır.
13.04.2016 23:32
zamanında birilerinin, kendileri hakkında "ne istedilerse verdik!" diye meydanları inlettiği örgüt.

fetö'ye yardım ve yataklığın itirafıdır bu.

hiç öyle "o zamanlar bilmiyorduk kötü yüzlerini" demeyin. o zaman sizler siyaset için pek bi' temizsiniz(!)
09.11.2016 22:39
Başkanlık seçimlerinde hillary'e milyonlarca dolar bağış yapan kirli örgüt.. zamanında Allah için peygamber için denilerek gariban vatandaşı bile cebinde ki üç kuruştan eden yapılanmanın paraları nerelere akıttığı bir kez daha ortaya çıkmış oldu.. Allah'ın cezası mıdır bilinmez, iyi dedikleri üç gün yaşıyor..
19.12.2016 20:47
26.02.2017 09:57
cep tokatcıları.. himmet gömücüleri.. ekmeğin yumuşak tarafını bilenler cemaati.. sömürdükçe semiren; semirdikçe doyumsuz hale dönüşen, yetim hakkını din iman diyerek sömürenler teşkilatı..

füme rengi fileli kumaş pantolon, çizgili gömlek, Timberland Ayakkabı vazgeçilmezleridir.. yaşları fark etmeksizin çene bölgelerinde ki seyrek sakaldan görülebilen içi dolu sivilce belirgin özellikleridir.. türlerinin büyük çoğunluğu gözlük takmakla birlikte, bıyık şekillerinden de anlaşılabilen fetöcü yamyamların en belirgin özelliği ise yüzsüz oluşlarıdır.. ülkemizin fetö çocuklarına karşı başlattığı haklı mücadelede semirmiş şişman abiler birazcık arındırılmış olsa da, kan emme safhasına ulaşamamış ve kamufle olarak kurtulabileceğini sanan kurtcukları da mevcuttur.. tahta göte levi's 501..hesabı..
13.02.2018 04:31
temizlenmesi oranında durum yüzde 30'lara gelmiş vaziyette. ohal devam edecek operasyon sürecek. hala uyuyan bir tehlike olarak kendisini saklıyor. yeni bir hainlik yapmadan tamamen silmek gerek. onun için de ohal devam ediyor. bence 2023 hedefleri için o yıla kadar da kalkmasın.
16.05.2018 02:08
bu türün boynu kalın, cebi şişkin, himmeti önceden keşfetmiş türleri avrupa ağırlıklı dünyanın her yerinde yaşamaktadır.. büyük bardak limonlu çay içerek, youtube üzerinden kastıkları analizlerinde ümit var yaklaşımları gözden kaçmamaktadır.. Türün alt familyası, kendi içlerinde himmet gönüllüsü olarak sürünün ağır ve ayak işlerini yapan otuzbircileri ise türkiye'deki cezaevlerinde, benim alakam yok, bylocku telefonuma kurmuşlar! diyerek sayıklamaya devam etmektedir.. sürünün pörtlek gözlü, alfa erkeği, atleti, fanilyası, boklu donu, sümüklü mendili küçük parçalar halinde yutulan lideri ise pensilvanya eyeletinde yaşamaktadır..

Terör örgütü olup olmadığı konusunda şüpheye düşmek yanlıştır.. bu biçimsiz familya, beslendiği fanilya kadar kirlidir.. hesapçıdır, kalleştir..
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları daimi öneri kutusu başlığına, formatla ilgili dilek ve şikayetlerinizi yazabilirisiniz.

kitap oku

"artıkaranmayanlar gezegeni"