bugün
gündem
ismail devrim
... tümü ...
23.09.2018 01:32
devrim'in yeğeninin açıklaması;
www.diken.com.tr
“Düzenli bir işi vardı. Ciddi bir ekonomik sıkıntı çekmiyordu. Hatta krediyle ev almış, bugüne dek de taksitlerini ödemişti”
“Okul yönetimi oğlunu, yönetmeliğe uygun siyah pantolonu olmadığı için geçen çarşamba günü eve yolluyor. Bunu kendine çok dert ediniyor. Oğlunu kaptığı gibi çarşıya gidiyor ve siyah pantolon alıyor. Ancak akşam evde battaniyenin altına giriyor ve ağzını bıçak açmıyor. Eşi nedenini sorduğundaysa ‘Oğluma bunu yaşattığım için kendimi affedemiyorum. Bundan sonra ona babalık yapamayacaksam yaşamamın da bir anlamı yok’ diyor. Eşi, ‘Bize sen lazımsın, her şeyin üstesinden geliriz’ diye teselli ediyor. Ancak o gece herkesin erken yatmasını istiyor.”
“Yaralı omzundaki sargı bezlerini birleştirerek tuvalet kapısının arkasındaki askılığı bağlıyor. Aslında kendini asmıyor. O bezlerle kendini boğarak nefessiz bırakıyor.”

valilik ve ilçe milli eğitim müdürlüğünün farklı açıklamaları;
www.diken.com.tr
ilçe milli eğitim müdürünce gurur meselesine, valillikçe ‘psikolojik sebepler’e bağlandı.

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı;
www.diken.com.tr
“Devrim’in yaralandığı için çalışamaması nedeniyle bunalıma girdiği anlaşılmıştır. Habere konu kişinin herhangi bir borcunun bulunmadığı, oturduğu evin kendisine ait olduğu, ailesiyle bir geçimsizliğinin olmadığı ve Dilovası ilçesinde bir şirkette çalıştığı tespit edilmiştir. Haberlerde belirtildiği gibi oğlunun okul pantolonunu alamaması söz konusu değildir. Bu yönde çıkan haberler asılsızdır. Soruşturma halen devam etmektedir.” #ismaildevrim
... tümü ...
entry girmek için giriş yapınız.
sol tarafta yer alan gündem sekmesinde son 24 saat içerisinde en fazla yazılan başlıklar yer alır.

kitap oku

"bilimin büyüsü"