la casa de papel
07.04.2018 03:41
izlemeyenlerin tu kaka edildiği, bir hayli popülerleşen dizi.
07.04.2018 19:23
benim için breaking bad dizisiyle aynı kaderi paylaşmaktadır. "yeaa kesin izle" diyenler olduğu sürece asla izlemeyi düşünmüyorum.
bir de buradaki karakterlerin giyim ve saç modellerini gündelik hayatına entegre edenler varmış. allah akıl fikir versin sizlere de.
sevgiler.
08.04.2018 21:24
ömer turan baba, büyük resmi görmüş;
www.diken.com.tr
"Derin NATO ve baş piyonu FETÖ yine büyük bir hainliğin peşinde gibiler. Bakalım bu sefer nasıl bir şey deneyecekler? Suikast, Gezi tarzı kalkışma, dolar üzerinden ekonomik darbe, siyasi suikastler, terör dalgası, yada hepsinin içinde bulundugu yeni bir hain tertip. Bir dizi filmin Bilmem kaçıncı sezonun fragmanı adı altında resmen ikinci Gezi çağrışımı yapan bir ayaklanma kurgusu yapmışlar. Fragmanın Her karesi siyasi mesaj içeriyor. Frağman degil de sanki ikinci Gezinin işaret fişeği.”
“Erdoğan karşıtlığının merkezi olan Kadıköy’de toplanmasını siz sıradan bulabilirsiniz ama ben sıradan bulmuyorum”
“Mesela, 37. Saniyedeki görüntü. ‘Köşeye sıkıştığımızı sansınlar’ alt yazısının üstünde elleri tettikte olan kırmızı tulumlu, maskeli genç militanlar var. Burada, sizin sandığınız gibi köşeye sıkışmadık mesajı veriliyor.”
“Çaresizlik ve umutsuzluk içinde olan başta fetö’cüler olmak üzere tüm Erdoğan karşıtlarına umut babında verilen bir mesaj olabilir. Çözüm ise silah olarak gösteriliyor. Silahlı mesajdan kasıt şunlar olabilir; Gezi gibi bir kalkışma, siyasi suikastler, Terör veya askeri bir darbe, ya da tüm bunları içinde barındıran daha geniş kapsamlı ve kendi içinde aşamalı büyük bir tertip. Bunu çözmek devletin görevi.”
“Fragmanda gecen bu kişi Ali Koç’a benzemiyor mu? Hem de bire bir aynısı. Dizi fragmanında Ali Koç ne alaka? Ayrıca kırmızı tulumlu maskeli kadın militanlar kırmızı tulumun altında askeri postal var. Fragman degil tam bir enigma, çöz çözebilirsen.”
10.04.2018 00:17
ilk bölümün yarısını izleyip sevemediğim dizi.. ilerisinde çok boş vaktim olursa, belki..
10.04.2018 00:21
eski siyasetçilerimizden melih gökçek isimli zat da büyük resmi görmüş;
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
10.04.2018 00:29
aşırı tatlış, adeta şirinlik abidesi, eski olsa da gönüllerimizin daimi başkanı olarak kalacak olan, çok sayın, en sayın melih gökçek başkanımızın repertuarına giren dizi.. aklımızı bitcoine verdik, elimizde az sayıda nöron kaldı, bu sebeple artık hiç izlemem..

fışkıyeyi la casa de papel kırmış!
10.04.2018 01:40
valla dalga geçin siz. ortada devlet kalmayınca ağlarsınız. melih başkan çok haklı noktalara temas etmiş.
19.04.2018 01:08
üçüncü sezon için onay almış;
www.diken.com.tr #lacasadepapel
entry girmek için giriş yapınız.
herhangi bir kelimeyi ya da kelime gruplarını "başlık içinde ara" modülünden arayabilirsiniz.

kitap oku

"sinema... sinema"