medipol başakşehir futbol kulübü
25.05.2015 21:35
istanbul başakşehir futbol kulübü'nün 2015-16 sezonundan itibaren 4 yıl boyunca kullanacağı sponsorlu adı. sistemin doğurduğu bir hastane ile yine sistemin doğurduğu bir futbol takımı güçlerini birleştirdi. zaten bu takımı her gördüğümde yitip giden çınarlar adına lanet okuyorum.
14.09.2015 11:51
Dün Beşiktaş'a 2-0 mağlup olmuşlardır.
(bkz: beter olun)
17.05.2016 03:41
geçen cumartesi eskişehirspor'u 2-1 yenmesiyle iyice nefretimi kazanmış olan takım. varlığınız artık asırlık çınarlara zarar ameke!
17.05.2016 12:22
ligde kalmayı haketmeyen asırlık çınarları olması gereken yere gönderen, seyircisi olmayan süper lig ekibi.
yok efendim asırlık çınarlara zararmış bilmem neymiş seyirci desteğin var, daha geniş kitlelere hitap edebiliyosun oluştur kültürü suydurma kulübü sen kal ligde oyna şampiyonluğa.
17.05.2016 12:24
17.05.2016 12:28
bu arada ideal maşa göksel gümüşdağ'ın yanına diğer yandaş para babalarını da alarak palazladığı yapay, cıvık, uyuz takım. gidicen avrupa'ya yine geçen seneki gibi boyunun ölçüsünü alıp dönücen!
17.05.2016 19:29
akp'nin neoliberal kafasını yeşil sahalarda da görmek isteyen seyircileri kanıtlamış olan takım. tabi ya aslında eskişehirspor'un imkanı vardı şampiyon olmak için ama istemediler, hatta yeni malatyaspor şampiyonlar ligi'ne gidiyordu da elinin tersiyle ittiler. yani, doğru. o yüzden medipol başakşehir diyorum, hem insanı tedavi de eder sponsoru sayesinde, zengin kulüp. eskişehirspor ne yapacak di mi? bu devirde eti'nin püskevitleri bir yere kadar sonuçta.
01.02.2017 02:08
iktidarca desteklenmesinden utanmayan takım. e madem öyle umarım "dönenim bazı futbol takımları" diye anılacağınız günler de olur elbet;
www.diken.com.tr

NTV ve NTV Spor ortak yayınına katılan Gümüşdağ, “İktidar Başakşehir’i destekliyor mu?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Başakşehir, sayın cumhurbaşkanımızın sahasında formasını giydiği bir takım. Dolayısıyla o takımın cumhurbaşkanımızla özdeşleşmesi çok normal. Ki biz de bundan mutluluk duyarız. Sayın cumhurbaşkanımız o maça 12 numaralı formayla çıkmıştı. 12 numarayı hangi oyuncu istese ‘Onu emekli ettik’ diyoruz. Gerçekten onu sonsuza kadar ayırdık. Tabii ki sayın cumhurbaşkanımızın orada attığı goller, giydiği Başakşehir forması nedeniyle böyle bir ilişki kuruyorlar. Biz bundan mutluluk duyarız.”
22.04.2017 20:44
futbolcuları yalçın ayhan, ufuk ceylan, volkan babacan ve emre belözoğlu bugünkü çaykur rizespor maçının ardından a spor'dan selman kutlu ve ahmet çağlar'a saldırmış;
twitter.com
www.ntvspor.net
www.ajansspor.com

fotomaç genel yayın yönetmeni zeki uzundurukan'ın açıklamaları;
twitter.com

öte yandan tsyd de bir açıklama yaptı;
www.tsyd.org.tr

Çok profesyonel, gerçekçi, akılcı, örnek, yaldızlı, süslü, planlı, programlı (!) #medipolbaşakşehir

edit: bu arada yeni gelişmeler var;

başkan göksel gümüşdağ'ın sözleri;
www.diken.com.tr

disiplin talimatnamesi ne diyor;
www.diken.com.tr

bu da bazı görüntüler;
www.diken.com.tr
24.04.2017 21:17
cumartesi günkü olaylar sonrasında yalçın, ufuk, volkan ve emre pfdk'ye sevk edildi.
www.ntvspor.net

bu ara da kulüp de yalçın ve ufuk'u kadro dışı bırakmış. ee volkan?
www.ntvspor.net

gümüşdağ'ın açıklaması;
www.ntvspor.net

edit:
14 mayıs itibarıyla yalçın ve ufuk affedilmiş. tabi örnek kulüp di mi?
www.diken.com.tr
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"falconer hapishanesi"