muharrem ince
... tümü ...
14.06.2018 01:33
erdoğan'ın "bana bak muharrem!" lafına "eee sana baktım recep söyle!" diye cevap veren cumhurbaşkanı adayı. akp'nin atarına atarla cevap vermesi, apolet tartışması dahil hiç geri adım atmaması ile gündem belirliyor sürekli. böyle devam yalovalı fizik dahisi.*
twitter.com
14.06.2018 01:52
dilini keskinleştirmeye başlamış siyasetçi.. Bunda elbette meydanlardaki kalabalığın etkisi büyük.. Türkiye büyük travmanın eşiğinde ve bir süreli de olsa huzur dönemine ihtiyaç duyuyor.. bu paranoyanın doktoru olacağına inanmasam da geçiş sürecini kazasız atlattıracak figürü olduğuna inanıyorum şahsen..

derin, dip dalga olarak nitelenen, hiç bir şekilde siyasi rengini belli etmemeyi tercih eden kitleyi ikna edebilirse şayet, ilk turda bu işi bitirme şansı çok yüksek..

tekrardan yineliyorum, oyum kendisinin.. fakat dahi olduğu konusu şüpheli.. bir çok şeyi süreç gösterecek bize..

tek temennim, seçilirse şayet güç zehirlenmesine erken kapılmaması..
14.06.2018 02:53
dilinin keskinliği ne yazık ki iktidar tarafından arttırıldı. ha öncesinde çok sakin biri değildi ama rakibi tarafından sürekli olarak "sen haddini bil", "senin tecrüben ne?" gibisinden çıkışlar gelirse o da böyle olur. biraz fenerbahçe seçiminde ilk günkü ali koç performansı gibi. karşıdakinin seviyesine inersin kısa süre, sonra bütünleştirici olursun.
14.06.2018 21:17
Bayramda da durmayacak siyasi.. adam çalışıyor..

yalnız bir tek korkum var.. eğer seçilir ve chp ile bağlarını bir şekilde koparmaz ise bu ülkeye felaket getirir.. zira bu süreçte kendisine en büyük zararı chp'li vekiller ve genel başkan kemal kılıçtaroğlu verdi.. ağacı kesen baltanın sapı kendi kökündendir.. bunu bilerek hareket etmesi tek temennim..

bu başarı onun, paylaşması hata olur..

ek: şahsen kendimi solcu olarak ifade etsem de chp'ye oy vermem..
... tümü ...
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları daimi öneri kutusu başlığına, formatla ilgili dilek ve şikayetlerinizi yazabilirisiniz.

kitap oku

"falconer hapishanesi"