muharrem ince
... tümü ...
24.06.2018 00:33
dün istanbul, maltepe'de esip geçmiş olan fizik dahisi;
www.diken.com.tr
www.diken.com.tr
24.06.2018 00:38
107 miting yaptı bu adam..

107 diyorum abiler.. sizce bu adam devlet meselelerinden geri kalır mı ? allah aşkına biraz izan.. zira bu güzel ülke bunu hak ediyor..


esaretinizi öldürün.. ve lütfen, ama lütfen biatçı olmayın.. hiç olmadı, önümüzdeki seçimde onu da değiştiririz.. söz veriyorum, en çok ben eleştireceğim.. bu gücümüzün farkına varalım artık..
24.06.2018 01:03
maltepe'deki 5 milyondan biriydim. şaka bir yana 5 milyon olmasa bile 500 değildi en azından. birileri 500'e kadar sayabiliyor demek ki. özellikle canlı yayında yargılayacağız söylemi dikkat çekti. birilerine belli bir süre bu üslupla ders vermek gerekti.
24.06.2018 01:42
maltepe mitingini şimdi izledim de ''bu iş bitmiş!'' kendisi elbette babamın oğlu değil, siyasetçiyi de kim olursa olsun sevmem.. fakat bu aday, kendi sinerjisi ile öylesine büyük bir iş başardı ki ayakta alkışlamak şart oldu..

iyi şeyler yapmak için çırpınacağına inandığım için destekliyorum.. tüm vaatlerine koşulsuz katılmam ise mümkün değil.. devletin fabrika, mülk sahibi olmasını gereksiz buluyorum örneğin.. gelişmişlik bandının üstündeki ülkelerde devletin sahip olduğu fabrika söz konusu değildir.. müteşebbislere katkı vardır örneğin, tüm sektörlerin devlet güvencesi ile kalite standardı vardır..


oy kullanmadan önce, sadece şu videosunu izleyin.. ve yüreğinize sorun..

www.youtube.com
... tümü ...
entry girmek için giriş yapınız.
herhangi bir kelimeyi ya da kelime gruplarını "başlık içinde ara" modülünden arayabilirsiniz.

kitap oku

"uydurma bir şeyler"