muharrem ince
... tümü ...
25.06.2018 10:09
bugün saat 12:00'de basın toplantısı düzenleyecek. onca geçen günlerin hatırına şimdilik bir şey demiyorum. konuşsun daha detaylı yazarız.
25.06.2018 12:02
ortalarda görünmeyen, sandıkları terk etmeyin dedikten yarım saat sonra kısa mesajla yenildiğini itiraf eden aday.. abi n'oluyor?

Başarısız bir seçim olmadı kendisi için.. partisi kemik oyundan 3 puan kaybetmişken, 8 puanlık bir fark oluşturmayı başardı.. 8 puan hdp ve meral akşener'in aldığı oyun bile üstünde.. fakat neden bu kadar sessiz onu anlamak imkansız.. bu seçimin kaybedenleri ittifakta varlık gösteremeyen diğer adaylardır.. muharrem ince ise üzerine düşen görevi fazlası ile yerine getirmiştir.

seçime 2 gün kala servis edilen ses kaydı, tokat mitinginde konuştuğu podyuma çıkan çocuğu tersleyerek aşağı göndermesini yadırgamıştım.. ve bu olay günlerce sosyal medyada karşılaştırmalı olarak gösterildi.. o çocuğu kucağına alarak konuşma yapması beklenebilirdi.. fakat o kadar stres ve yoğun tempoda gerekli siyasi tecrübeyi gösterememesini de normal karşılıyorum..
25.06.2018 12:29
basın toplantısını bitirdi.. gayet güzel ve yerinde açıklamalar yaptı..

helal olsun ince..
... tümü ...
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"uydurma bir şeyler"