mustafa cengiz
13.01.2018 03:44
galatasaray'ın bu ayki seçimde dursun özbek'in karşısındaki başkan adayı. dursun basiretsizliğine karşı artık dur demesini istiyoruz.
20.01.2018 22:08
20 ocak 2018 galatasaray olağanüstü seçimli genel kurulu'nda aldığı 1703 oy ile galatasaray spor kulübü'nün 37. başkanı seçildi. hayırlı, uğurlu olsun.
www.galatasaray.org

1949, nizip, gaziantep doğumlu. gaziantep lisesi ve mülkiye (ankara sbf) mezunu. ilk olarak kamuda üst düzey görevler aldı. daha sonra da petrol ve akaryakıt sektöründe kendi şirketleri ile faaliyet göstermeye başladı. kısaca bu öyküsü. daha nicelerini bizimle yaşaması dileğiyle. #mustafacengiz
26.01.2018 23:27
gönüllerin başkanı konumuna büyük aday olan samimi insan. bir lafı var ki meşhur olursa tişörtü çıkar:
(bkz: inan edin)
07.02.2018 20:27
galatasaray dergisi'ne özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan başkan. stres anlarında oyun falan oynuyormuş. dö*'den sonra bu seviye çok fazla.*
www.goal.com
''Stres anında bilgisayar oyunu oynarım. ‘Espor ile ilgilenin’ dediler yönetime geldiğimde. Ben önce bir gülümsedim. World of Warcraft oyununda 84 seviye ilerledim. Bir zaman sonra bıkıp bıraktım tabii... Şimdi ise Elder Scrolls Online oynuyorum. Fena da gitmiyorum. League of Legends'a pek girmedim. Bilgisayarı hep sevdim ama aslında biraz mecburiyet oldu benim için. Oğluma küçük yaşlarda bilgisayarı öğretmek istedim. Oğlum 1984 doğumlu, beş yaşına gelmişti. O zamanlar Commodore 64 vardı. Tabii bir işe girince tamamen öğrenme isteğim vardır. Bu açıdan montajı yapabilecek kadar kendimi geliştirdim. Türkiye’nin ilk internet kullanıcılarından biriyim. İnternete DOS üzerinden bağlanırdık. Sohbet odaları vardı o zaman. Bill Gates ile aynı sohbet odasında olduğumu bilirim. Bir fotoğrafın iletilmesi 20 dakika kadar sürerdi. 28K modemlerin çok daha öncesini biliyorum, ardından ISDN bağlantı geldi derken bugün 1000 mb fiber altyapı ile kullanıyoruz interneti. Türkiye’de internet ilk olarak başladığında omurgası çok zayıftı. Bu konuda son olarak Milli Eğitim’e naçizane bir tavsiyem var. Bence okullara tabletten ziyade klavyeli bilgisayarlar dağıtılmalı. Çünkü yazılım dili için klavyeli bilgisayarlar şart diye düşünüyorum.''
08.02.2018 04:23
başkanımızı fifa'ya da beklerim hem belki birkaç oyuncu keşfeder.*
09.03.2018 02:01
galatasaray kukubunun yeni devrimcisi olacaktir. ne olursa olsun cok sira disi bir baskan profili ciziyor. bazi iyi gun taraftarinin arzuladigi gibi unal aysal diksiyonuna sahip degil. onun gibi karizma sahibi degil, ama ben kendisinde fikret orman'ın beaiktas'a besledigi fedakar ruhu goruyorum. ayrica oyuncu alip satarken de fikret orman'dan siki pazarlikci oldugunu hissettirdi bir onceki transfer doneminfe. allah muvaffak etsin.
(bkz: inan edin biz şampiyon olacağız)
09.03.2018 02:16
ünal aysal diksiyonuna sahip olmasa da ünal aysal'dan kat kat karizma sahibi olan atatürk kaşlım. fikret orman gibi mikrofon delisi de değil üstelik. evet onun izlerini taşıyor bir yandan da ama ilk seçildiği günlerdeki doğal yoğun gündemden sonra durduk yere bir yerde konuştuğunu görmedim. hatta dün uefa toplantısı için isviçre'ye vardıklarında trt spor'a konuştu. "lan bu adamı ne zamandır görmüyordum" dedim içimden.

inşallah mayıs bizim olacak ve kendisi de tekrar seçilip daha uzun dönemler bizimle olacak. sana inan ediyoruz. ha bu arada bugünkü toplantı için de allah kolaylık versin başkanım.
19.05.2018 21:52
şampiyon başkan artık! inan ettik, başardık. #inanedin #şampiyongalatasaray
19.05.2018 22:11
zor zamandaki cesaretini, fedakarlığını önümüzdeki hafta taçlandırmak dileğiyle. başkan gibi başkan. yolun açık olsun.
25.05.2018 04:25
rengimiz gri hedefimiz belli...

ocak ayındaki cesaretinin vefa borcunu ödemesi gerekiyor galatasaray genel kurulu. yoksa milyonlarca taraftarın yürek sızısı olacak. arkandayız güzel başkan.
entry girmek için giriş yapınız.
entrylerde "#" kullanarak etiketleme yapabilirsiniz.

kitap oku

"falconer hapishanesi"