pelin çift
... tümü ...
14.03.2018 01:13
konuk ettiği murat bardakçı'nın, işine gelmeyen iddialarına "hmm" "eee", "ııı" "iyi de canım kim yazdı dediniz?" gibi saygısız saygısız tavırlar sergileyen sunucu. bardakçı hoca iyi dayanmış.
www.youtube.com

ekşi'den rosencruz çok iyi özetlemiş meseleyi;
eksisozluk.com
ya oğlum siz de ne kurcalıyorsunuz. kız trt'de yağlı kapı bulmuş, yağmur yağarken küpünü dolduruyor. senin elektrik faturanla sana masal anlatıyor.
ekmeğinin peşinde. osmanlı, abdülhamit ıı, kayı boyu, oğuzlar, dirilişler, şahlanışlar bu ara popüler işte. kız da programını yapıyor. arada kitap mitap da çıkarıyor sakalına bakıyor. kim ne yapsın gerçek tarihi? duymak istediklerini veriyor malum kitleye, hem de devlet televizyonunda. suyu bulandırmayın canım siz de. bunun çakması bile çıktı, bu aralar o derece popüler bu sarışın tarihçiler :)
ha unutmadan bir de kel var bir tane. sanat tarihçisi mi ne? o da sonradan iyi yanladı malum kitleye. o da dolduruyor küpünü. yiyin efendiler yiyin. döner elbet bu devran.
edit: entry tutmus. bu vesileyle trt ekranlarindaki dizilere de dikkat cekerim. surekli belli tiplerin rol aldigi ve bir ikisi haric kimsenin izlemedigi diziler. ozel kanallarin 13 bolum tahammul etmeyecegi dizilere trt onlarca bolum cektiriyor. o yagli kapidan kim nemalaniyor onu da sektorun icindekiler bir zahmet anlatsin. bir network analizi ile o iliski aglari cok fena ortaya cikar ama neyse. ısimdeyim gucumdeyim. anlayan anladi zaten trt dizilerinin fix oyuncularini ve yapimcilarini az cok.
14.03.2018 01:20
murat bardakçı gi̇bi̇ arşi̇v tozu yutmuş gazeteci̇ görünce afallayan cahi̇l karı.
14.03.2018 03:29
severek takip ettiğim güzeller güzeli kadın. sırf trt diye karalamaya çalışanlara bakmayın siz. işini iyi yapmasaydı koskoca devlet kanalında nasıl işe girerdi.
... tümü ...
entry girmek için giriş yapınız.
herhangi bir kelimeyi ya da kelime gruplarını "başlık içinde ara" modülünden arayabilirsiniz.

kitap oku

"falconer hapishanesi"