türk tabipleri birliği
30.01.2018 13:45
zeytin dalı için yaptığı hain açıklama sonrası bugün inlerine girdiğimiz hain örgüt. yok öyle burada yaşayıp kaba pisletmek!
31.01.2018 00:41
geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘Savaş bir halk sağlığı sorunudur’açıklaması ile hedefe konan birlik. gerçekten üzücü bir noktaya gidiyor artık. inanılır gibi değil. katılan olmaz ama operasyon, soruşturma, gözaltı nedir?
www.diken.com.tr
www.diken.com.tr #ttb
01.02.2018 10:34
Yapılan operasyon son derece yerinde ve olması gerekliği gibidir.. üstelik o çok medeni, insan haklarına saygılı gibi görünen ülkelerde de bu açıklamanın bedeli ve kusura bakmayın karşılığı vardır.. 3500 km öteden gelerek orta doğuyu kan gölüne çeviren abd ve yanlısı ülkelere ses çıkar(a)mayan karın ağrılarının, aydın kisvesi altında guruldaması, kimse kusura bakmasın osuruktan farksızdır..

Türkiye cumhuriyeti an itibariyle insanlık tarihinin gördüğü en faşist ve barbar örgütünün düzenli orduya geçiş yapmaması ve ilerisinde olabilecek savaş tehdidini bertaraf etmek için bölgededir.. öyle bir örgüt düşünün ki, bebek öldürmekten imtina etmeyen, kutsal kitabı tuzaklayan, ambulanslara saldıran, kim olduğunu umursamadan canının istediği her yerde bomba patlatmaktan çekinmeyen bu gözü dönmüş güruh; diğer tarafta ise ne istediğini bilmeyen, ve maalesef çoğunluğu aptal olan türk solu.. al birini vur ötekine!

unutulmasın.. bu bir savaş değildir.. paramiliter, gözü kan hırsı ile dönmüş, vicdansız bir örgütlenmenin güç yettiğince tasfiyesidir..
05.02.2018 21:31
bugün 8 kişinin serbest bırakılması ile gözaltına alınan 11 isim serbest kalmış oldu.
www.ntv.com.tr #ttb
06.02.2018 13:46
reis işareti verdi, adındaki türk kelimesi kalkacak. olması gereken de buydu zaten.
13.02.2018 04:29
tüm üyelerinin serbest kalması bir skandal ve tabi ki bu skandalda fetö parmağı var kesinlikle.
entry girmek için giriş yapınız.
herhangi bir kelimeyi ya da kelime gruplarını "başlık içinde ara" modülünden arayabilirsiniz.

kitap oku

"sinema... sinema"