allpower
toplam entry: 2666
13.02.2018 15:09
114374 girdisinden anlaşılıyor ki allah'ın kendisini boşuna gönderdiğine inanıyor.
13.02.2018 15:03
beş vakit namazında bir devlettir. zekatı da reza zarrab aracılığıyla tüm dünyaya dağıtıyorlar. hac konusuna gelince, kura da çıkmıyor yıllardır.
13.02.2018 14:54
tarafları, taraf olmayanlara çamur atarken hiçbir dayanağa ihtiyaç duymuyorlar. söylemlerinin ayetlerle çeliştiği hatta ayetleri değiştirerek söylediğini gösterdiğimiz zaman bile hiçbir açıklamaya ihtiyaç duymadan bu davranışlarına devam ediyor. varsa bir ispatınız açıklayın.
13.02.2018 14:50
keşke bunca yıl boyunca boşuna yaşamış olsalardı. ama birçoğu, islam'da olmayan şeyleri din diye satmışlar. dini şu bu diyerek paramparça etmişler. oysa allah'ın bu konuda emri gayet açık:

"hep birlikte allah'ın ipine (kitabına, dinine) sımsıkı sarılın. parçalanıp ayrılmayın. allah'ın üzerinizdeki nimetini düşünün. hani siz birbirinize düşmanlar idiniz de, o, kalplerinizi birleştirmişti. işte o'nun (bu) nimeti sayesinde kardeşler olmuştunuz. yine siz, bir ateş çukurunun tam kenarında iken oradan da sizi o kurtarmıştı. işte allah size âyetlerini böyle apaçık bildiriyor ki, doğru yola eresiniz." al-i imran 103

ayetteki "işte allah size ayetlerini böyle apaçık bildiriyor ki, doğru yola eresiniz." kısmını da ayrıca vurgulamak gerek. allah ayetlerini böyle apaçık bildirirken sözüm ona din alimlerinden bir şeyler beklemek de başka bir kafa tabi.
12.02.2018 17:08
allah saklasın, gece bulursam gece satarım.

(bkz: free transfer)
12.02.2018 17:03
insanlara laik diyen bir 'tür' barındıran başlık. bakın bunları bilal'e anlatır gibi anlattık. laiklik şahıslara değil devletlere ait bir kavramdır. yalnız, dahi anlamındaki "-de"nin ayrı yazılması nedendir bilmem, mutlu etti.
insanların, kendileriyle ilgili nelerden şüphe duyduğunu ifşa eden cümle. sen kayınvalidene şehvet duyacağını endişe ediyorsan, bırak elini öpmeyi aynı ortamda dahi bulunma. tabi bu durum aynı zamanda nasıl iğrenç bir zihniyete sahip olduğunu da bizlere gösteriyor.
utanmadan bir de rakam vermişler 200 bin 110 bin diye. gören de atasözlük'ün eski sunucularıyla çalışıyorlar sanacak. 36 milyon kullanıcısı olan bir platform için en az 5 milyonu kaldıracak bir alt yapı lazım.
09.02.2018 17:43
mensubu olduğum meslek grubu. çocuklarla uğraşmak bir şey değil de velinin sıkıntılısı geldi mi problem o oluyor işte. herkesin çocuğu çok özel, herkesin çocuğu çok farklı, herkesin çocuğu süper zeka. haliyle beklentiler de o seviyede. kimse benim malım kötü demiyorki.
07.02.2018 17:16
"Ey cin ve insan toplulukları! Göklerin ve yerin çevrelerinden geçip gitmeye gücünüz yeterse geçip gidin. Büyük bir güç ve ilim olmadıkça geçip gidemezsiniz." rahman 33

birileri bomboş işler dese de allah'ın emridir. allah'ın yüce sözleri dururken beşerden referanslar vermek nasıl bir kafadır? ayeti inkar da dinden çıkmaktır bu arada.
sözlük kuralları daimi öneri kutusu başlığına, formatla ilgili dilek ve şikayetlerinizi yazabilirisiniz.

kitap oku

"falconer hapishanesi"