eleman
toplam entry: 9472
04.10.2016 23:54
Hayatın sesi tv mühürlendiği sıra canlı yayın yaparak bize desteğe gelen kanal. editörümüz ile konuşurken canlı yayın sırasında kanala baskın olduğu bilgisi geldi. bizleri haber yaptıkları sırada kapandılar.
oturdular, güldük. ne söylenir ki başka.
03.11.2012 01:53
anlık mesaj sistemi.
03.01.2017 02:24
- bir anda gelen geçmişten anılar çok gerçekçi bir şekilde gözünde canlanabilir, fakat bunu başkasına anlatınca 'he amua goyim' diye ilgisiz bir tepki ile karşılaşılabilir.

- "bugün erken yatacağım" diye girilen yatakta penceren gün ışığı girene kadar gözüne uyku girmeyebilir.

- yalan yanlış argümanlarla savaşmak yerine "bu cahilliğin içerisine girip bir toz zerresi olarak yaşamakta kolay" denilebilir. ama asla gerçekleştirilemez.

- canın kadar çok sevdiğin bu vatanın bir karış toprağına zeval gelmesin diye savaşa bilir, vatan hainliği damgası yenilebilir.
01.04.2017 19:40
yazarların kütüphanelerine girerek onların dünyasına bakmamıza olanak sağlayan youtube kanalı. celal şengör, ahmet ümit, ayşe kulin gibi pek çok yazar, kendi kütüphanelerini gezdiriyor. meraklısı için not düşeyim dedim.
www.youtube.com
08.04.2017 00:56
Ülke olarak kafayı sıyırdığımız kanıtı olan reklam. Ne reklamı yapanda ne yayınlayan da ne de tepki gösterende 5 kuruşluk akıl yok. Geçiniz.
08.04.2017 00:59
Aralarındaki bir nebze olsun vicdanlı yazarları da ayıklayarak pür-i pak tetikçilik yapan gazete. Çalışanları arasında sevdiğim arkadaşlarım da vardır. Suç baştakilerde.
eğer başarılı olsaydı bir çok gazetede kapatılacak, kanallar mühürlenecek, gazeteciler sabah erken saatlerde gözaltına alınacaktı. Binlerce akademisyen üniversitelerden uzaklaştırılacak, kamu ve özel sektörden 10 binlerce kişi işinden olacaktı. ülke kanun hükmünde kararnameler ile yönetilmeye başlayacak, siyasi parti liderleri evlerinde gözaltına alınacaktı. bir taraf yanarken diğer tarafın tek amacı anayasayı değiştirmek olacaktı. binlerce insan fişlenecek ve dinlenecekti. neyse ki darbe başarılı olmadı bunları darbeciler yapamadı, başkaları yapıyor.
sözlük kuralları daimi öneri kutusu başlığına, formatla ilgili dilek ve şikayetlerinizi yazabilirisiniz.

kitap oku

"sinema... sinema"