bugün
gündem
enkidu
toplam entry: 2376
18.01.2017 01:59
kuruluş amacı net ajandası olmasına rağmen; kullanım amacı kuruluş amacının önüne geçmiştir.. yinede bu düzeni bozmayan bir çok gavur kullanıcı vardır.. adama bakıyorsun 140 kişi takip ediyor; 90 twet atmış ve tamamına yakını şöyle: 11.10 2015 tarihinde amsterdam'a şu etkinlik için 2 günlük bir seyahat yapacağım! bu süre içerisinde telefonlarıma cevap veremeyebilirim.. bilginize,

bizimkilere bakıyorsun: kuran ayetleri, sataşmalar, yalan yanlış bilgiler. osuruktan şiirler.. klavyesi olan yazıyor.. bide enteresan saçma sapan tarih parodisi yapan genişlere, yanlış bilgi vermeyin.. anlattığınız olayın gerçeklikle en ufak alakası bile bulunmamaktadır.. dediğiniz anda, sen benim kim olduğumu biliyor musun? seni evinden aldırırım! tehdidi ile yüz yüze gelmeniz..

Evinden aldırırım.. hayda rinna rinna ninolayyyyy... amk cahilleri..
hayatını kaybeden yolculardan birisinin hamile, bir diğerinin ise dört aylık bebeğini geride bırakarak yaşama veda etmek zorunda kaldığı elim olay.. keşke hiç detayına bakmasaydım.. Allah geride kalanlara sabır ihsan eylesin... twitter da insanlıktan çıkmış, hayvan oğlu hayvanların, biz yiyecek ekmek bulamıyoruz! diyerek, sözde mağduriyetlerinden oh çıkarması ise çok ayrı bir şerefsizlik örneği.. Cidden zor bir durum, uçağın irtifa kaybı sırasında yaşanan panik ve korkuyu düşünmek bile insanın tüylerini diken diken etmeye yetiyor..

Son olarak; uçağın düşürülme ihtimali üzerinde durulması gerekiyor..
14.02.2017 17:38
kapitalist düzenin meta haline dönüştürdüğü, sevgilisinin varlığını, kimliğini dahi pazarlayabilecek zihniyetlerin kıçından olmasa da beyninde köpüren frengi benzeri iltihapları görmekle sınanıyoruz.. tümcesi aşırılık olanın, öznesi kıtlıktır oysa ki..
13.03.2018 01:26
Mehmet aydın isimli ibibik ne tuhaf bir tombikti öyle..

böyle naylon gibi, çakmağı çaksan tutuşacak formda bir canlıydı.. ceplerini ter temiz ettiği mudilerinin önemli görevlerde yer alan eğitimli kişiler olması ise ayrı bir garipliğimiz..

bu yılda en önemli ihracımız kerizliğimiz oldu..
04.03.2017 19:06
bu herif ilk çıktığı zamanlar liberal kesim büyük puntolarla satmaya çalışmıştı; sonra herkes çok küçük olduğunun farkına vardı.. yıllardır orada burada bir şeyler karalayıp durur, fekat gelin görün ki yıllardır yazarlık yetisi üzerine bir saç teli kalınlığında bir şey koyamadı.. arada arapça, farsça eklemeler yapar, ki yersiz yaptığı için göze batar, bazen saçmalar, uç çıkışlarda sayı umar, gene rezil olur..

sözün özü önemsizdir..
dolar 4
euro 5
benzin 6

fakat bizim derdimiz istiklal marşı için yeni beste çalışmaları!

uhusuna ballisine bir başkadır benim memleketim..
22.03.2017 14:37
hakkında bu kadar kelam edilmiş, fekat hiç kimsede o ince ruh yapısının adeta katlı pasta hüviyetinde ki lezzetini fark edememiş!

Bakınız aziz yurttaşlar; bu mixer sadece bir yazar olmamakla birlikte, sağlam bir bilim insanı, aynı zamanda da gayet zarif ve hoş bir insandır.. mükemmele yakın müzik zevkinden bahsetmedim bile!
ahiret değil, cigabayt hesabı yapan hocanın muhteşem vaazıdır..

internet ya rasulullah..
nefret içeriği taşımayan pankart.. netice itibariyle kimse kimseyi çekmek zorunda da değil.. türk kökenli yurttaşların bırakın avrupayı, kıçımızın dibinde ki ülkelerde bile ne boklar yedikleri malum.. kilise ayininde papazın söylediği ilahiyi aoyoyoyo diyerek çatlak bir sesle bölen kara denizli yurttaş gördüm, şehit sevabı kazanmış gibi sevinen.. herhangi bir hristiyan vatandaşın camide bu terbiyesizliği yapabileceğini bırakın düşünmeyi, tasavvur bile etmek istemezsiniz.. en nihayetinde kabe de bile, bize her yer trabzon, evet- hayır pankartı açabilecek kadar edepsiz- hayasız bir millet olup çıktık.. konu detaylandırabilir fakat biraz öz eleştiri de şart..
otokrat yönetim şekillerinde sıklıkla karşılaşılan, yöneticinin vasıfsız bir yiyici ve emir alan tebaa olduğunu ilk bakışta ve duyuşta anlayabileceğiniz yakarışı.. artık sıradanlaşan bu yönelim ve yönetim şekli gelecek adına korkutucu olduğu kadar, toplum yapısının dayandığı ilkeler adına ürkütücüdür..
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"bilimin büyüsü"