enkidu
toplam entry: 2376
22.03.2017 14:37
hakkında bu kadar kelam edilmiş, fekat hiç kimsede o ince ruh yapısının adeta katlı pasta hüviyetinde ki lezzetini fark edememiş!

Bakınız aziz yurttaşlar; bu mixer sadece bir yazar olmamakla birlikte, sağlam bir bilim insanı, aynı zamanda da gayet zarif ve hoş bir insandır.. mükemmele yakın müzik zevkinden bahsetmedim bile!
ahiret değil, cigabayt hesabı yapan hocanın muhteşem vaazıdır..

internet ya rasulullah..
nefret içeriği taşımayan pankart.. netice itibariyle kimse kimseyi çekmek zorunda da değil.. türk kökenli yurttaşların bırakın avrupayı, kıçımızın dibinde ki ülkelerde bile ne boklar yedikleri malum.. kilise ayininde papazın söylediği ilahiyi aoyoyoyo diyerek çatlak bir sesle bölen kara denizli yurttaş gördüm, şehit sevabı kazanmış gibi sevinen.. herhangi bir hristiyan vatandaşın camide bu terbiyesizliği yapabileceğini bırakın düşünmeyi, tasavvur bile etmek istemezsiniz.. en nihayetinde kabe de bile, bize her yer trabzon, evet- hayır pankartı açabilecek kadar edepsiz- hayasız bir millet olup çıktık.. konu detaylandırabilir fakat biraz öz eleştiri de şart..
otokrat yönetim şekillerinde sıklıkla karşılaşılan, yöneticinin vasıfsız bir yiyici ve emir alan tebaa olduğunu ilk bakışta ve duyuşta anlayabileceğiniz yakarışı.. artık sıradanlaşan bu yönelim ve yönetim şekli gelecek adına korkutucu olduğu kadar, toplum yapısının dayandığı ilkeler adına ürkütücüdür..
01.05.2018 01:07
spagetti kıvamında bir ingiliz.. eserlerinde iskandinav mitolojisinden çokça yararlanmış, bana göre birinci dünya savaşının fazlası ile yıprattığı ruhsal dünyasını mitolojik unsurlarla tedavi etme çabası, günümüz popülist kimliği tarafından kabul edileceği zamana kadar beklemek zorunda kalmıştır..
26.03.2017 23:23
246 can ve onlarca yaralının cevabı ''ne istediler de vermedik!'' olabilir mi ? kabahatin tamamının allah ve vatandaşlarım bizi affetsin den öteye gitmemesi ve bütün 15 temmuz kayıplarının tek bir noktaya; yani siyasete dahil edilmesi adilane bir bakış açısı ile ızdırabtır, kahırdır..

istiklal savaşının gerisinde yatan nedenin istikbal savaşına dönüşmesi örneğin! çakalların büyük prim savaşı.. gerçek istiklal ve kurtuluş savaşı veren seyit onbaşının devletin verdiği maaşı kabul etmemesi..
04.05.2018 00:46
büyük algısına takılmak yersiz olacaktır.. particik..
01.04.2017 23:17
genel merkezini ingiltere'ye taşıdığı söylenen uluslararası marka.. ne olup bittiğini anlayamasam da, trollerin huzursuzluğundan; çökecekler matmazel! sonucunu çıkardım... 16 nisan'a kadar gündem tutuşacak!
katliamın bazı görüntülerine baktım.. ciddi anlamda vahşetin çok üstünde bir acımasızlık ve düşmanlık gördüm.. gözümüzdeki yaşları bitirdiniz artık.. çocukları, bebekleri öldürmek nedir namussuzlar, kahbeler.. gözünüz bu kadar mı döndü..

öyle büyük bir nefret büyütüyorsunuz ki bu kin sizi bile gömecek kadar büyük..
02.04.2017 00:53
efendilikten ölecek!

sessiz, sakin tam bir görev adamı.. bizler Biraz yıpratarak seviyoruz sadece!

ingiliz diyordum, aslında o bir leon..

youtu.be
son 30 gün içerisindeki bildirimlerinize sağ üstte yer alan bildirim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

kitap oku

"antika titanik"