bugün
gündem
enkidu
toplam entry: 2376
Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Susat Deresi mevkiinde yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi neticesinde gerçekleştirilmiş kahpece eylemdir.. patlamada sürücü koltuğunda olan askeri personelin eşi ve kaldırıldığı hastanede yaşama tutunamayarak hayatını kaybeden 11 aylık bebeğinin olduğu, terörün sinsi ve acımasız yüzünü bir kez daha gösterdiği elem verici hadisedir..

kökünüz kurusun alçaklar.. başaramayacaksınız!
01.08.2018 01:24
divitle'nin bez bağladığı, püfür püfür altını doldurduğu zamanları da bilirim.. öp bakim amcanın elini!

nice senelere sözlük..
01.08.2018 01:22
bundan 1000-1500 yıl sonra dönemimizi anlatmak için kullanılacak çağ ismi.. özellikle ülkemiz için bozulan insan psikolojisi, artan şiddet eğilimi, boşanmalar, sebepsiz kavga ve ölümler eklenirse, kanlı beton devri olarak kayıtlara geçmesi de muhtemeldir..
01.08.2018 01:19
eskiden faturası çarpardı, şimdilerde gelen yeni zam ile artık ikiye bölmeye başlayacak olan faturadır.. yine eskiden kıçımızdan şırınga ile kan alırlardı.. şimdi litrelik çekecekler..
01.08.2018 01:16
dün itibariyle yüzde 49.5 zamlanmış olan enerji şeysi.. iki günde bir küvet doldurup, kıçıma buzlu badem sokamayacak olmam nedeniyle üzgünüm..
31.07.2018 00:26
söylemesi ayıp youtube için bolca malzeme olan kalçaları için yazdığım spiker.. o kalçadan bir şey olmaz.. gocuman olacak, ele avuca gelecek..

ne diyorduk? evet tanım..

ufak tefek spiker..
ığdır ilimize 16 kilometre uzaklıkta bulunan, ermenistan'ın kapatmamak için bütün dünya ülkelerinin çağrısına kulak tıkadığı, son olarak 2016 yılında kapanacağı söylenmesine rağmen; bu sürenin 10 yıl daha uzatıldığı duyurulan sızıntı santrali..

teknolojisi çernobil nükleer santralinden bile eski olan, dünyadaki en tehlikeli santraldir..

ne diyelim.. çok ayıp ediyorlar, amlarına koyayım onların ben..
30.07.2018 14:47
yunan mitolojisinin ve inanç külliyatının zeus sonrası en çok korkulan, ilk atı yarattığına dair inanç dolayısıyla ege ve yunan site devletlerinde kendisi için binlerce at kurban edilen denizler tanrısı..

sosyolojik olarak yunan ana karasının tarıma elverişli olmayan yapısı ve deniz ulaşımı ile yapılan ticarete mutlak manada bağımlı olması, aeneas ile başlayan, sonrasında iason ve argonotlar olarak devam eden öykü ve tiyatro yazarlığının etkisi ile keşif yapma isteği bu tanrı kültünü yüceltmiştir..
30.07.2018 13:05
rahip brunson davası nedeniyle haftaya ciddi yükselişle başlamış, an itibariyle 4.90 seviyelerini zorlamaya başlamış olan bara birimi..
çocuğunun düşmeyen ateşini, yine kendi çocuğuna yardımcı olmak için çırpınan bir insanın kanı ile düşürme çabası içindeki bir barbar ve pek tabi ki toplumda yükselen şiddet ateşi ile alakalı olan vahşettir..

Sosyolojik olarak bakarsak eğer, potbori şarkılarında; gözün çıksın lan bekçi, savcı piçaklanır mı ? sözleri eşliğinde göbek atan bir milletin eşiği de kabul çerçevesinde düşük olacak, hatta o çerçeve bir yerlerinize mutlaka değecektir..

yaralı hekim kardeşimize acil şifalar dilerim..
sol tarafta yer alan daha sekmesi içerisinde istatistiklere ulaşabilirsiniz.

kitap oku

"bilimin büyüsü"