murtky
toplam entry: 50068
osmanlı stadyumu'nda saat 19:00'da başlayacak olan uefa avrupa ligi l grubu altıncı ve son maçı. karşılaşmada slovenyalı hakem matej jug görev alacak. yenilgi halinde bile tur atlaması ihtimali var temsilcimizin. dolayısı ile böyle bir ortamda umarım aksi olasılıklar yaşanmaz. mustafa hoca ve öğrencilerine yürek dolusu başarılar. #osmanlısporzürih
11.05.2017 01:11
son dönemde tekrar ortaya çıkan atatürk için atıp tutan tiplere kendi penceresinden lafı koymuş olan tarihçi;
www.diken.com.tr

“Herif kendine göre tarihi çarpıtıyor. Bunlar cahil adamlar, ne bilirler tarihi. Bir bok bildikleri yok. Allahın hödüğü, suratına baksan halde turp sattırmazsın. Hepinizi ananız babanız üniversitelerde okutmuş. Dünya tarihini okuyacak kapasiteniz var. Birinci Dünya Harbi’nden sonraki İtalya’yı, Fransa’yı, Balkanları okuyacak kaynaklarınız var. Bunlara cevap da verilir ama böyle şey olur mu?” #ilberortaylı
küçükçekmece'deki kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi'nde ocak-mayıs 2017 döneminde yaşanmış olan rezalet. valilik soruşturma izni vermemiş ve durumu ortaya çıkaran görevli de sürgün edilmiş. hamile olduğu tespit edilen 115 çocuktan 77’sinin 15 yaşın üstünde, 38 çocuk ise 15 yaş altı.
www.diken.com.tr

sağlık bakanlığı'ndan "inceleme" talimatı gelmiş;
www.diken.com.tr #115çocuğaistismarıörtemezsin
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yaşanan olay. dört aylık hamile Ebru Tireli (32) evinin yakınında bulunan bir parkta spor yaparken kimliği bilinmeyen bir erkeğin saldırısına uğradı. kırmızı bir arabadan inen bir erkek, yürüyüş yapan Tireli’nin yanına giderek, “Bir daha burada yürüyüp spor yapmayacaksın” tehdidiyle ayakkabısını çıkarıp vurmaya başladı. Yüzüne aldığı darbelerle yere düşen Tireli, karnındaki bebeğini korumak için saldırgandan özür dilemek zorunda kaldı.
www.diken.com.tr

gerizekalı, sokuk tip ise gözaltına alındı;
www.diken.com.tr

ayşegül terzi'den sonra şimdi de #ebrutireli ve ben yine yerin dibine girip #utanıyorum
karne gününde bir okulun akıllı tahtasına "sevgili ogrenciler başarılar ve iyi tatiller!" yazması ile yaşanan durum.
twitter.com

yıldırım'ın "oldum olası bunu oraya.... hangisinde var hangisinde yok" sözü gerekli açıklamayı yapıyor zaten. öğrencilerin "bu ne yav!" hali, ismet yılmaz'ın alttan alttan, gerile gerile uyarılarına da dikkat. #binaliyıldırım
21.01.2018 00:44
istanbul, fatih'teki ismailağa camii'den çıkan cemaat. başı mahmud efendi. sitesi de şu;
www.ismailaga.org.tr

artık protokol listesine dahil edilmişler. 15 temmuz'un yaşanmasına sebep olanlar akıllanmıyor. bugün protokol olurlar yarın vali, kaymakam. belki de oluyorlar bile.
www.diken.com.tr #ismailağa
15.12.2016 11:50
yarınki bölümünde 11 aralık 2013 galatasaray juventus maçı*'nın hikayesine yer verecek olan program. kaçmaz.
09.06.2017 23:58
dışişleri bakanı mevlüt çavuşoğlu'nun yorumu. hayırcılar terörist söylemi sınıf atladı;
‘Türkiye’nin Afrin operasyonuna karşı çıkan herkes teröristlere destek vermektedir” diyen bakan, mevkidaşıyla görüşmesini “Hedefimizin siviller olmadığını, insani konularda Türk askerinin ne kadar dikkatli olduğunu bildiklerini de hatırlattım. Kendisi de teşekkür etti”
www.diken.com.tr #mevlütçavuşoğlu
olay sonrası şu bilgilerle tazeleyelim;

saldırganın 1994 doğumlu, polis okulu mezunu mevlüt mert altıntaş olduğu söyleniyor;
tr.sputniknews.com

açıklamalar:

ankara büyükşehir belediye başkanı melih gökçek;
tr.sputniknews.com
"Yapılan saldırı alçakça bir saldırı. Bunun arkasındaki fail, daha önce Rus uçağını düşüren ve düşürten güçler kimse bu olayın failleri de onlardır. Bu saldırının yarın yapılacak toplantı öncesinden olması mutlaka manidar. Tıpkı Fetö'nün güneydoğuda daha önce Rus uçağını düşürmesi gibi. Bundan sonra da bu tip suikastlar devam edecek. Ama bundan da bir netice alamayacaklar muhakkak.Sayın Elçi'nin kanı da yerde kalmayacak"

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü mariya zaharova Ankara Büyükelçisi Karlov'un hayatını kaybettiğini açıkladı. Zaharova, Karlov'un vurulmasını terör saldırısı olarak gördüklerini belirtti. Zaharova, Karlov'a düzenlenen saldırının BM Güvenlik Konseyi'nin gündemine taşınacağını ifade etti.

Rusya Devlet Duması Güvenlik Komitesi Başkanı leonid slutskiy, Ankara'da Rusya Büyükelçisine düzenlenen saldırının Türk-Rus ilişkilerini etkilemeyeceğini vurguladı.
tr.sputniknews.com

Rusya Liberal Demokrat Partisi Başkanı vladimir jirinovski, saldırıyı Türk-Rus ilişkilerini yeniden zora sokmayı amaçlayan bir provokasyon olarak nitelendirdi.
tr.sputniknews.com

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü john kirby, "Rusya'nın Türkiye Büyükelçisi Andrey Karlov ve başka kişilerin Ankara'da silahlı saldırıya uğradığı haberini aldık. Kaynağı ne olursa olsun, bu şiddet eylemini kınıyoruz. Düşüncelerimiz ve dualarımız hayatını kaybedenler ve aileleriyle" dedi.
tr.sputniknews.com
herhangi bir kelimeyi ya da kelime gruplarını "başlık içinde ara" modülünden arayabilirsiniz.

kitap oku

"sinema... sinema"