murtky
toplam entry: 50068
20.08.2018 21:59
1990, mostar doğumlu bosna hersekli ön libero. çek cumhuriyeti'nde mlada boleslav ve slavia prag takımlarında oynadı. prag'dan geçen sezon kiralık olarak katıldığı büyükşehir belediye erzurumspor'da bu sezon itibarıyla bonservisi ile yer alıyor.
ankara'da Atatürk Bulvarı üzerinde seyir halinde olan beyaz bir otomobilden sabah 05.30 sıralarında büyükelçilik binasına doğru ateş açılması ile gerçekleştirilen saldırı.
Mermilerden biri güvenlik görevlilerinin bulunduğu cama iki mermi demir kapıya isabet etti.
www.diken.com.tr

akşam saatlerine doğru saldırganlar yakalandı;
www.diken.com.tr

dışişleri bakanı mevlüt çavuşoğlu;
www.diken.com.tr
“Ankara Büyükelçiliği’ne yapılan provokatif saldırıyı kınıyoruz. Olayın en kısa sürede aydınlantılıp faillerinin yargı karşısına çıkarılmasının takipçisiyiz”

cumhurbaşkanlığı sözcüsü ibrahim kalın;
www.diken.com.tr
“Bu açıkça bir kaos yaratma girişimidir. Türkiye güvenli bir ülkedir ve bütün yabancı misyonlar kanunların güvencesi altındadır. Olay soruşturulmaktadır ve en kısa sürede aydınlatılacaktır”

akp sözcüsü ömer çelik;
www.diken.com.tr
“Tabii ki yakın zamanda bunun arkasında kim var, kimler tarafından yapıldı bu eylem, bunun açığa çıkacağından hiçbir kuşkumuz yoktur. Şunu açık ve net şekilde ifade etmek isterim, Türkiye’de görev yapan bütün yabancı misyonlar, büyükelçilikler, güven altındadır, devletimizin güvencesi altındadır. Burada görev yapan insanlar devletimizin ve milletimizin misafiridir. Her türlü güvenliklerinin sağlanması için azami gayret gösterildiği hususunda hiç kimsenin kuşkusu olmasın.” #abdbüyükelçiliği
20.08.2018 21:34
1994 doğumlu malili orta saha oyuncusu. 2013'ten beri arnavutluk ekibi skenderbeu'da yer alıyordu. 1 yıllık anlaşma ile hatayspor'a katıldı.
www.hatayspor.org.tr
20.08.2018 21:28
1990 doğumlu gineli merkez orta saha oyuncusu. fransa'da çeşitli kulüplerde ter döktü. geçen sezon evkur yeni malatyaspor'a katılmıştı. 1 yıllık anlaşma ile yeni takımı (gbkz:hatayspor) oldu.
www.hatayspor.org.tr
20.08.2018 21:23
1991 doğumlu nijeryalı santrfor. ülkesinde çeşitli kulüplerin yanı sıra avrupa'da sırp ekibi kızılyıldız, finlandiya'da kups ve kazakistan'da irtış pavlodar takımlarında da görev yaptı. yapılan 1 yıllık anlaşma ile denizlispor'a katıldı.
twitter.com
20.08.2018 21:14
1957 doğumlu karadağlı basketbol koçu. baskonia, barcelona, panathinaikos ve himki gibi takımları çalıştırdı. kariyerinde 1 koraç kupası zaferi ve 2 euroleague finali başta olmak üzere birçok da yerel lig ve kupa başarıları mevcut. yapılan 1 yıllık anlaşma ile beşiktaş sompo japan'ın başına geçti.
bjk.com.tr
20.08.2018 21:08
yapılan 3 yıllık anlaşma ile trabzonspor'a katılan isim. beer şeva'ya 1.1 milyon avro fesih bedeli ödenecek. hali hazırda avrupa maçları ile bu sezon da gollerini atan bir isim. trabzonspor'un imkanları dahilinde iyi bir hamle. umarım faydası bol olur.
www.trabzonspor.org.tr
www.kap.org.tr
www.kap.org.tr
20.08.2018 21:03
1 yıl sonra tekrar trabzonspor'a dönmüş olan futbolcu. birkaç hafta önce de ismi gündeme geldiğinde yoğun tepki görmüş ve vazgeçilmişti. bu sefer imzayı attı. ancak sözleşmesi ilginç biraz. 1 yıl süreli ve maç başı ücret temelli bir sözleşme. maç başı 40 bin tl alacak. Maça ilk 11'de başlaması durumunda maç başı ücretinin tamamı, Maça sonradan girmesi durumunda maç başı ücretinin %75'i ve Maç kadrosunda yer alıp, süre almaması durumunda ise maç başı ücretinin %50'si oranında ödeme yapılacakmış.
www.trabzonspor.org.tr
www.kap.org.tr
20.08.2018 20:59
1 yıllık anlaşma ile yeni adresi gazişehir gaziantep oldu.
www.gazisehirgaziantepfk.org
20.08.2018 20:58
yapılan 3 yıllık anlaşma ile suudi arabistan ekibi al nassr'a giden futbolcu. bonservis bedeli olarak 10,5 milyon avro ödeneceği söyleniyor. yeni sistemde, cocu'nun düzeninde kendisine tam olarak yer yoktu. geçen sene kiralanacakken bonservisi alınan birisi için bu miktar önemli bir rakam açıkçası. iyi bir satış yaptı fenerbahçe.
twitter.com
www.kap.org.tr
sözlük kuralları daimi öneri kutusu başlığına, formatla ilgili dilek ve şikayetlerinizi yazabilirisiniz.

kitap oku

"sinema... sinema"