onur karaoglu
toplam entry: 97
07.01.2012 13:52
kolalarda yazar genellikle ya da çok içtiğimiz için bu toplumda en çok orada görürüz . soğuk içmek , gerçekten güzel bir kavram her şeyi soğuk değil ama içebileceklerimizi içmeyi severim.soğukluğun elimde olması o soğuk içeceğin boğazımdan geçmesi gerçekten ferahlatıcı.Özellikle ramazan ayında ...
07.01.2012 13:49
zaman önemlidir bilir misin? ilerledikçe ömrün gider, bir adımda daha solar, bir adım daha ölüme yaklaşırsın. saate bakmak zamanı azaltır derler. hep mi bakıyor olacağız? hep baksak da ilerliyor, o ilerliyor. saat elinde sonunda duracak de mi o saat? akrebi , yelkovanı , saniye göstereni... işte o zaman ölmüşsün bilesin.
07.01.2012 13:45
rüyalar bizi bu dünyadan alıp götüren rüyalar.bizi güldüren,ağlatan,zevk veren,ulaşamadığımız şeylere ulaştıran rüyalar... aslında bütün rüyalar ilginçtir.olmayan şey beyninin içinde olması garip.ama sorarsanız bana en ilginç rüyayı argoda kara kura günümüzde karabasan olarak bilinendir.
07.01.2012 13:42
ah ! o burnundan kıl aldırmayanlar. halk arasın da başka tabirde de söylenir ama neyse sitemizin gereği...her kul elbet acıyı tadacak.elinde sonunda bir yeri acıyıp cimriliğin sonunu bulacak.daha niye bu deyim.bu deyim acıyı tadıp da şikayet edeler için.
07.01.2012 13:39
adalet mi dedi biri bana ? bu dünyada var mı adalet ? devlet kurallarına göre ayrılmasa da fakir zengin aramızda dışlanmaktalar.hani derdi bir sanatçımız ''adaletin bu mu dünya ?'' doğru karara varmış bence o . o sözün içinden o kadar çok şey çıkarırız ki kelimelere sığmaz bir örnek verirsek;adaletin bu mu dünya ben zalim sen zalim karşıdaki mazlum ama yürekli alim ...
07.01.2012 13:34
kötüdür aslında depresyon.insan sıkıntıları ve hayatı arasında bağlantı güçlüğü çeker.Çaresi kimine göre ölüm kimine göre psikolog...bence çaresi tatil. rahatlamak,gevşemek gerek bence.Ölüm konusuna gelince saçma o an her şeyi unutuyorsun.aklına sadece ölüm geliyor çare değil ki aslında sadece kurtuluş ama bu dünyadan !
07.01.2012 13:26
portakal kokusu gerçekten cezbettirici bir kokudur.acıkınca susayınca insana her şeyin kokusu iyi gelir ya işte bana göre buda öyle bir durum.portakal kokusu normal hayatımızda da gözüktüğü gibi güzeldir kendisi kadar.portakalı açarsın sulu sulu içinden o muazzam kokusu yayılır ya hani işte o an yemek ister insan belki çok insanın ağzında tükürük birikir işte o olaya ağzının suyu akmak deriz.
son 30 gün içerisindeki bildirimlerinize sağ üstte yer alan bildirim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

kitap oku

"falconer hapishanesi"