burak elmas
27.01.2018 03:48
mustafa cengiz yönetimi ile birlikte galatasaray'da sportif aş'ye giren, sevilen abi. faruk süren'in damadı.
22.06.2021 02:19
22.06.2021 02:36
19 haziran 2021 galatasaray olağan seçimli genel kurulu'nda 4731 oyun 1541'ini alarak galatasaray spor kulübü'nün 38. başkanı seçilmiştir.
www.galatasaray.org
açıklaması:
"Saygıdeğer Galatasaraylılar, “Tüm üyelerimize bana ve ekibime göstermiş oldukları teveccüh için çok teşekkür ediyorum. Bu Galatasaray’a yakışan yarışı birlikte götürdüğümüz tüm adaylara, Sayın İbrahim Özdemir, Sayın Metin Öztürk, Sayın Eşref Hamamcıoğlu ve Sayın Yiğit Şardan ile tüm ekiplerine bu yarışı güzelleştirdikleri için, Galatasaray demokrasisine katkıda bulundukları için teşekkür ediyorum. Bu seçim Galatasaray için çok önemli bir seçimdi ve Galatasaray kararını verdi. Galatasaray’da kimse kaybetmedi. Yarından tezi yok, yarın bir ve beraber olup önümüzdeki sorunları halletmek için Galatasaraylılar olarak tek yumruk olacağız ve birlikte çok şey başaracağız.” "“Huzurunuzda bu süreçte yanımdan hiç ayrılmayan sevgili eşim Yelda, oğlum Raif ve sevgili Leyla’ya çok teşekkür etmek istiyorum. Bu uzun maratonda ailem olan, beni bir saniye yalnız bırakmayan tüm ekip arkadaşlarıma müteşekkirim. İyi ki varsınız. Bu arada sevgili aileme de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bu dönemler zor dönemler. Sonuna kadar yanımda oldular. Hepiniz iyi ki varsınız. Yaşasın Galatasaray!”"
www.ntvspor.net
yönetim kurulu: www.ntvspor.net
sevincinden kareler: www.ntvspor.net
hakkında: www.ntvspor.net

genç yaşında başladığı yöneticilik serüveninden, tribünlerde geçirdiği yıllara kadar hep galatasaray ile yaşadı. bu payeyi en çok kendisi hak etti. bundan sonrası için umarım doğru ve başarılı işlere imza atar. hayırlı, uğurlu olsun. #burakelmas
entry girmek için giriş yapınız.
son 30 gün içerisindeki bildirimlerinize sağ üstte yer alan bildirim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

kitap oku

"paravatan"