#fernandomuslera
21.01.2021 16:57
özlem bitti ve 20 ocak 2021 galatasaray yukatel denizlispor maçı ile kalesine, eldivenlerine kavuştu. üstelik kaldığı yerden büyük güven sağladı yine.
www.ntvspor.net

maç öncesi şöyle konuşmuştu:
"Çok şey demek. Galatasaray benim ikinci evim oldu. Galatasaray'ı çok seviyorum. Geri dönüyorum. Ve yine her zaman olduğu gibi maksimumu vermek istiyorum. Kuşkusuz önceki Muslera olmak için biraz zamana ihtiyacım olacak. Ama içimdeki oynama isteğim çok fazla. O yüzden bu süreçte sahaya dönebilmek için çok fazla fedakarlık yaptım."

öte yandan bu maçla birlikte bir ilke de imza attı. üst üste 10 sezon aynı takımın formasını Süper Lig'de giyen ilk yabancı futbolcu oldu. iyi ki...
www.ntvspor.net

maç sonu açıklamaları:
www.ntvspor.net
üzerinde yaklaşık 4 ay önce vefat eden annesinin fotoğrafının olduğu atletle, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.
"Sakatlık dönemi oldu ve annemi kaybettim. Zor bir periyot geçirdim. Ailem, hocam, takım arkadaşlarım, herkes yanımdaydı. Hep beraber bugün oynamama karar verdik. Bugün tekrar oynamamın daha iyi olacağını düşündük. Yedi ay sonra tekrar sahalara döndüm. Beklemediğimiz zor bir dönemden çıktık. Bugün güzel bir oyunla tekrar sahalara döndüm. Herkese teşekkür etmek istiyorum."
"Arda, gerçekten çok büyük bir kaptan ve çok büyük bir insan. Galatasaray'ın idolü, efsanesi, onun bana jest yapması kaptanlık bandını vermesi beni inanılmaz mutlu etti. Devamlı bana ve tüm takıma destek olan bir kaptan, onun gibi önemli bir insanın, kaptanın bana böyle jest yapması beni inanılmaz mutlu etti. Bu kadar uzun süre sonra sahaya dönünce sanki 15-16 yaşımda ilk maçımı oynayacakmışım gibi heyecanlıydım. Dün gece uyuyamadım. Maçı da güzel bir şekilde bitirdik." #fernandomuslera
15.06.2020 00:53
yapılan ilk tetkiklerinde, sağ ayak tibia ve fibula kemiklerinde kırık tespit edildi. 6-8 aylık bir süreçten bahsediliyor. kariyerindeki kara gece oldu bu. off!
www.ntvspor.net
www.diken.com.tr

pozisyon var sonrası gelen düzenlemeler nedeniyle yaşandı. belki bariz bayrak erken kalksa bunu yaşamayacaktık. terim de öyle söylüyor zaten:
www.ntvspor.net

çaykur rizespor hocası ünal karaman:
www.ntvspor.net #fernandomuslera
14.06.2020 21:38
14 haziran 2020 çaykur rizespor galatasaray maçı'nda geçirdiği talihsiz sakatlık ile oyundan çıkmak zorunda kalan büyük yürek. hastaneye götürülüyor. ilk gelen bilgiler kaval kemiğinde kırık olduğu şeklinde. maça da çok iyi başlamıştı. yine rize yine ağır bir sakatlık.* off off! çok geçmiş olsun kaptan. #fernandomuslera
sol tarafta yer alan gündem sekmesinde son 24 saat içerisinde en fazla yazılan başlıklar yer alır.

kitap oku

"vezir gambiti"