bugün
gündem
#rıdvandilmen
06.03.2021 17:19
2011'deki denemesinden (2136) sonra, bu kez dün yaptığı açıklama ile futbol yorumculuğunu bırakma kararı aldığını duyurmuş olan isim.
www.diken.com.tr
www.ntvspor.net

"43 yıl önce lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk futbol ailesine; onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğimi Mill Futbolcu-Teknik Direktör-Futbol Yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci bugün itibariyle sonlandırıyorum. Vicdanen çok rahatım. Hiçbir şahıs, camia ve kurumla ilgili asla saygısızlığım olmadı. Ancak son dönemde organize bir şekilde hedef gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları başkaları gibi kabul etmem mümkün değildir! Şimdiye kadar olduğu gibi; rahmetli Babamın ve Annemin bana bıraktığı en anlamlı miras olan dilmEN soyadını Rabbim izin verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim. Doğuş Grubu Sayın Başkan’ı Ferit Şahenk Bey’e ve NTV ailesine teşekkür ederim. Tüm izleyicilerimize minnettarım. Yakın bir zamanda; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının şahsım üzerinden! halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve AZMETTiRiCiLERiNi bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Sevgi ve Saygılarımla rıdvan dilmen."
www.ntvspor.net
twitter.com

bir de böyle mi deneyecek bakalım... 15 yıllık bir program. geçmişte yaptıkları, söyledikleri de gündem oldu ama son dönemde ne yazık ki lakabının hakkını veren bir tavra bürünmüştü. #rıdvandilmen
22.09.2020 21:58
"türk futboluna temiz eller operasyonu çekilmeli" çağrısı ile dün ntv'deki yüzde yüz futbolda yaptığı açıklamalar. birçok isim vererek fetö'cü ilan etti onları.
www.ntvspor.net

ekşi sözlük'te dinamitkuyusu nick'li yazar çok güzel derlemiş ben de buraya eklemek isterim.
eksisozluk.com

ilk ateşi rıdvan dilmen yaktı ve rasim ozan kütahyalı, ibrahim seten gibi isimleri fetö'cü ilan etti.

ikinci ateş fatih altaylı'dan geldi ve trt’de çalışan ersin düzen'in tff tarafından finanse edildiğini iddia etti.
twitter.com

fatih altaylı'nın açıklamaları üzerine ercan taner "şerefsizlik yapma fatih altaylı" şeklinde tweet attı. (daha sonra silindi)

fatih altaylı canlı yayında "şerefsizlik yapma" şeklinde tweet atan ercan taner'e cevap verdi.
twitter.com

fatih altaylı'nın ersin düzen'in tff'den maaş aldığı iddiasına ersin düzen gözleri dolarak cevap verdi.
twitter.com

ercan taner, fatih altaylı'yı arayıp tweetleri kendisinin atmadığını söyleyerek özür diledi.
twitter.com

ercan taner, fatih altaylı'nın canlı yayında numarasını ifşa etmesi üzerine fatih altaylı'nın numarasını twitterda paylaştı. (daha sonra sildi).

öte yandan ahmet çakar, hayat bayram olsa şarkısı eşliğinde şahsına münhasır tavrıyla olan bitenle dalga geçti beyaz futbol'da.
www.sosyalmanset.com

araya kaynayan bir olay ise a spor'da yaşandı. evren turhan, bir daha emre bol ile yayına çıkmayacağını belirterek a spor canlı yayınını terk etti.
www.sosyalmanset.com

Şu FETÖ meselesinde Ruşen Çakır'ın formülü çok basit. Kim bağırıyor, çağırıyor, gürlüyorsa anlayın ki yolu oralardan geçmiştir. RD'nin bugünkü şovu da öyle bir refleks.
Gemi artık son limana doğru yaklaşırken mal paylaşımı kavgası bunlar...
Şu bile ilerisi için neler olacağının fragmanı. Sadece futbolda değil üstelik daha birçok kurum ve kişi çamaşır dökme, birbirini satma şovuna girecek. #rıdvandilmen
16.12.2017 00:51
rıdvan dilmen'in habertürk'te veysi ateş'in akılda kalan programında yaptığı yorum. ancak şunu unutmayalım ki deniz gezmiş amerika ile gerçekten mücadele ederken, siyasal islam kendisine çok iyi bir ittifak yaptı o ülkeyi.
www.59saniye.com
www.diken.com.tr
“Ben Tayyip Erdoğan beye baktığımda parkasız bir Deniz Gezmiş görüyorum. Deniz Gezmiş de ‘Kahrolsun emperyalizm’ diyordu, Erdoğan da emperyalistlerle mücadele ediyor”

tamam yeter inandık. #rıdvandilmen #parkasızdenizgezmiş
12.02.2017 02:02
büyük resmi gören rıdvan dilmen'in iddiası;
www.diken.com.tr

“Çok şükür nazar değmesin. Tam bütünleşme zamanımız. Sivil toplum örgütleri önemli. Bak sivil toplum örgütleri başladı. Lütfen hiçbirimiz tuzağa düşmeyelim. Ne Bursalı, ne Fenerli, ne Beşiktaşlı, ne Galatasaraylı, ne de Vanlı düşsün. Şimdi mesela her türlü kararla kaşıyorlar Fenerbahçe’yi. Tırnak atıyorlar, tırnak atıyorlar, tırnak atıyorlar. Becerebilirler yalnız söyleyeyim sana. Her an insanları sokağa dökebilirler Allah korusun. Sakın, sakin olun. Tuzak çünkü bu. Sivil toplum örgütleri lütfen sakin olun. Tuzağa düşmeyin. Ciddi sıkıntılar görüyoruz. Yapmayın. Bu insanları bu kadar tahrik etmeyin. Futbol bir oyundur. Alet olmayın, olmayalım. Bugün Fener’e, yarın Galatasaray’a, öbür gün Van’a, ondan sonraki gün Hakkari’ye. Çok dikkatli olun. Federasyon olarak da doğru kararlar verin. Eyyamcı kararlar vermeyin. Bu kararlar insanları kaşıyor. Dün Beşiktaş’ın canı yandı. Bugün Fener’in yandı. Diğer hafta Konya yanabilir. Bak Bursaspor ‘Ben yandım’ diyor. Bunlar tesadüf değil. Çok tehlikeli işler yapılıyor. Medya da giriyor bu işin içine.” #rıdvandilmen
sözlük haberlerine sağ üstte yer alan olaylar sekmesinden ulabilirsiniz.

kitap oku

"veba geceleri"