bugün
gündem
rıdvan dilmen
... tümü ...
06.03.2021 17:19
2011'deki denemesinden (2136) sonra, bu kez dün yaptığı açıklama ile futbol yorumculuğunu bırakma kararı aldığını duyurmuş olan isim.
www.diken.com.tr
www.ntvspor.net

"43 yıl önce lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk futbol ailesine; onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğimi Mill Futbolcu-Teknik Direktör-Futbol Yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci bugün itibariyle sonlandırıyorum. Vicdanen çok rahatım. Hiçbir şahıs, camia ve kurumla ilgili asla saygısızlığım olmadı. Ancak son dönemde organize bir şekilde hedef gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları başkaları gibi kabul etmem mümkün değildir! Şimdiye kadar olduğu gibi; rahmetli Babamın ve Annemin bana bıraktığı en anlamlı miras olan dilmEN soyadını Rabbim izin verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim. Doğuş Grubu Sayın Başkan’ı Ferit Şahenk Bey’e ve NTV ailesine teşekkür ederim. Tüm izleyicilerimize minnettarım. Yakın bir zamanda; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının şahsım üzerinden! halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve AZMETTiRiCiLERiNi bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Sevgi ve Saygılarımla rıdvan dilmen."
www.ntvspor.net
twitter.com

bir de böyle mi deneyecek bakalım... 15 yıllık bir program. geçmişte yaptıkları, söyledikleri de gündem oldu ama son dönemde ne yazık ki lakabının hakkını veren bir tavra bürünmüştü. #rıdvandilmen
... tümü ...
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"veba geceleri"